Дійсно класний MSA (Master service agreement) і грамотний супровідний лист до нього може неймовірно прискорити закриття угоди з клієнтом.

У той же час, шаблон з інтернету, з помилками і збитою нумерацією без пояснень і опрацювання під конкретні бізнес-процеси збільшує шанси закрити угоду вже для Вашого конкурента.

Стануть Ваші договори valuable assets або ж pain & tears для Вашого бізнесу покаже історія, але чому б одразу не зробити все круто?

Мене звати Лясківський Іван і я представляю нашу практику ІТ контрактів.
Нижче Ви можете знайти перелік договорів, які замовляють у нас найчастіше. Обирайте та звертайтесь.

 Якщо ж бажаного для Вас договору тут немає – не біда, просто напишіть нам: 
a@legalitgroup.com.

Дійсно класний MSA (Master service agreement) і грамотний супровідний лист до нього може неймовірно прискорити закриття угоди з клієнтом.

У той же час, шаблон з інтернету, з помилками і збитою нумерацією без пояснень і опрацювання під конкретні бізнес-процеси збільшує шанси закрити угоду вже для Вашого конкурента.

Стануть Ваші договори valuable assets або ж pain & tears для Вашого бізнесу покаже історія, але чому б одразу не зробити все круто?

Мене звати Лясківський Іван і я представляю нашу практику ІТ контрактів. Нижче Ви можете знайти перелік договорів, які замовляють у нас найчастіше. Обирайте та звертайтесь. Якщо ж бажаного для Вас договору тут немає – не біда, просто напишіть нам.

Які договори ми готуємо?

065-laptop

Договір на розробку програмного забезпечення (договір ІТ аутсорсингу)

Це може бути договір на розробку сайту / мобільного чи веб-додатку. Може бути формат fixed price, коли сторони мають технічне завдання і узгодили майлстоуни та їх вартість. Можливі і гнучкі умови time & material контракту. Такі контракти можуть бути як між українськими резидентами, так і мати іноземний елемент.  

047-pie chart

Master services agreement (MSA) або

Як не дивно, це також договір на розробку програмного забезпечення, але це ще і «генеральний» договір. В ньому можуть бути і послуги розробки, і послуги дизайну, і ще багато чого. До такого договору часто робляться три додатки – time & material, dedicated team та fixed price і з потрібним клієнтом підписується потрібний addendum під конкретний формат.

І це також договір на розробку програмного забезпечення. Одним з його форматів можна назвати також і dedicated team контракт. Суть в тому, що компанія розробник не відповідає за розроблений софт, а відповідає за наявність команди, яка готова приймати задачі від клієнта. Авторські права переходять замовнику, замовник може затверджувати команду, а у виконавця може бути менеджери для розподілу навантаження.

030-presentation

Контракти з командою – розробники, дизайнери, менеджери

Наприклад, компанія у Польщі залучає українських ФОП-ів – розробників, дизайнерів, project менеджерів і декілька HR та сейлзів. З кожним з таких спеціалістів потрібен договір. Треба передати intellectual property, узгодити нюанси надання послуг та виходу з контракту. А як же конфіденційність та неконкуренція?

 

022-avatar

Договір про конфіденційність (Non-disclosure agreement) – NDA

Усім NDA. Фіксуємо, що є конфіденційною інформацією, як вона передається.
Що є порушенням NDA та які санкції.

Не можна заборонити розробнику писати код все життя будь-кому та будь-де, але конкретні кастомні обмеження, підкріплені логікою та судовою практикою дійсно працюють.

Формат винагороди за маркетингові послуги може бути різним – і % за ліда, і платежі за impressions і навіть прив’язка до органічного трафіку. Це і просування в соціальних мережах і розробка бренд стратегій. А ще ж є арбітраж трафіку зі своїми DSP та SSP. Кастомність зашкалює.

010-document

SLA (Service level agreement)

Цей тип договору характерний для сервісів, які надають послуги з ІТ підтримки. Вказується швидкість реагування на падіння серверу та звичайні баги. Деталізуються умови супорту

039-paper

Ліцензійний договір (License agreement)

В ІТ ліцензій сила силенна – починаючи від ліцензій на фото на фотостоку і закінчуючи white-label solutions конкретного софту для великих ІТ продуктів.

035-magnifying glass

Договір на рекрутинг

Пошук нових людей в команду ІТ компанії справа серйозна. Схеми бонусації рекрутерів за новеньких розробників бувають різними. А ще ж є «чорні списки». Не ті, що ви подумали, це кандидати, з якими вже ведуться перемовини і за хантинг яких рекрутингова компанія бонус не отримає.

Що конкретно ми робимо та скільки це коштує?

Договори можуть складатись різними мовами, в тому числі англійською. 
Зазвичай ми просимо заповнити опитувальник та проводимо кол для узгодження деталей,
а на самі договори йде від двох до десяти днів.

  • Складаємо кастомні контракти.
  • Перевіряємо, вичитуємо та вносимо правки в договори
  • Надаємо рекомендації та консультації щодо контрактів
  • Допомагаємо в переговорах по контрактам
  • Допомагаємо в конфліктах та спорах по контрактам

Вартість наших послуг – 100 USD / година.


Зазвичай для розробки конкретних договорів ми робимо пропозицію у форматі Fixed price.
Напишіть нам для отримання оцінки вартості послуг.

Ключові учасники команди

Катерина Намака
Senior IT lawyer

Андрей Закалюк
Senior IT lawyer

Зоряна Матюшенко
Junior IT lawyer

Твоє запитання IT юристам? Зв'язатися з нами