Дійсно класний MSA (Master service agreement) і грамотний супровідний лист до нього може неймовірно прискорити закриття угоди з клієнтом.

У той же час, шаблон з інтернету, з помилками і збитою нумерацією без пояснень і опрацювання під конкретні бізнес-процеси збільшує шанси закрити угоду вже для Вашого конкурента.

Стануть Ваші договори valuable assets або ж pain & tears для Вашого бізнесу покаже історія, але чому б одразу не зробити все круто?

Нижче Ви можете знайти перелік договорів, які замовляють у нас найчастіше. Обирайте та звертайтесь.

 Якщо ж бажаного для Вас договору тут немає – не біда, просто напишіть нам: a@legalitgroup.com.

 

Дійсно класний MSA (Master service agreement) і грамотний супровідний лист до нього може неймовірно прискорити закриття угоди з клієнтом.

У той же час, шаблон з інтернету, з помилками і збитою нумерацією без пояснень і опрацювання під конкретні бізнес-процеси збільшує шанси закрити угоду вже для Вашого конкурента.

Стануть Ваші договори valuable assets або ж pain & tears для Вашого бізнесу покаже історія, але чому б одразу не зробити все круто?

 Нижче Ви можете знайти перелік договорів, які замовляють у нас найчастіше. Обирайте та звертайтесь. Якщо ж бажаного для Вас договору тут немає – не біда, просто напишіть нам.

Які договори ми готуємо?

065-laptop

Договір на розробку програмного забезпечення (договір ІТ аутсорсингу)

Це може бути договір на розробку сайту / мобільного чи веб-додатку. Може бути формат fixed price, коли сторони мають технічне завдання і узгодили майлстоуни та їх вартість. Можливі і гнучкі умови time & material контракту. Такі контракти можуть бути як між українськими резидентами, так і мати іноземний елемент.  

Як не дивно, це також договір на розробку програмного забезпечення, але це ще і «генеральний» договір. В ньому можуть бути і послуги розробки, і послуги дизайну, і ще багато чого. До такого договору часто робляться три додатки – time & material, dedicated team та fixed price і з потрібним клієнтом підписується потрібний addendum під конкретний формат.

І це також договір на розробку програмного забезпечення. Одним з його форматів можна назвати також і dedicated team контракт. Суть в тому, що компанія розробник не відповідає за розроблений софт, а відповідає за наявність команди, яка готова приймати задачі від клієнта. Авторські права переходять замовнику, замовник може затверджувати команду, а у виконавця може бути менеджери для розподілу навантаження.

030-presentation

Контракти з командою – розробники, дизайнери, менеджери

Наприклад, компанія у Польщі залучає українських ФОП-ів – розробників, дизайнерів, project менеджерів і декілька HR та сейлзів. З кожним з таких спеціалістів потрібен договір. Треба передати intellectual property, узгодити нюанси надання послуг та виходу з контракту. А як же конфіденційність та неконкуренція?

 

Усім NDA. Фіксуємо, що є конфіденційною інформацією, як вона передається.
Що є порушенням NDA та які санкції.

Не можна заборонити розробнику писати код все життя будь-кому та будь-де, але конкретні кастомні обмеження, підкріплені логікою та судовою практикою дійсно працюють.

SMM, SEO / ASO, referral, partnership – вотевер.

Формат винагороди за маркетингові послуги може бути різним – і % за ліда, і платежі за impressions і навіть прив’язка до органічного трафіку. Це і просування в соціальних мережах і розробка бренд стратегій. А ще ж є арбітраж трафіку зі своїми DSP та SSP. Кастомність зашкалює.

010-document

SLA (Service level agreement)

Цей тип договору характерний для сервісів, які надають послуги з ІТ підтримки. Вказується швидкість реагування на падіння серверу та звичайні баги. Деталізуються умови супорту

В ІТ ліцензій сила силенна – починаючи від ліцензій на фото на фотостоку і закінчуючи white-label solutions конкретного софту для великих ІТ продуктів.

Пошук нових людей в команду ІТ компанії справа серйозна. Схеми бонусації рекрутерів за новеньких розробників бувають різними. А ще ж є «чорні списки». Не ті, що ви подумали, це кандидати, з якими вже ведуться перемовини і за хантинг яких рекрутингова компанія бонус не отримає.

Який він, ідеальний master service agreement?

Якось Павло та Андрій посперечалися: хто ж з них робить найкращий Master service agreement? 

Щоб був і гнучкий, і адаптований під кожного клієнта, і давав можливість працювати за всіма форматами — одним словом, казка. 

І виявили… Що? Дізнаєтесь в нашому відео.

Експерти з IT контрактів

Антон Тарасюк

Керуючий партнер в Legal IT Group

Андрій Закалюк

Старший IT юрист в Legal IT Group

Що конкретно ми робимо та скільки це коштує?

  • Складаємо кастомні контракти
  • Перевіряємо, вичитуємо та вносимо правки в договори
  • Надаємо рекомендації та консультації щодо контрактів
  • Допомагаємо в переговорах по контрактам
  • Допомагаємо в конфліктах та спорах по контрактам

Договори можуть складатись різними мовами, в тому числі англійською. 
Зазвичай ми просимо заповнити опитувальник та проводимо кол для узгодження деталей,
а на самі договори йде від 2 до 10 днів.

Вартість наших послуг – 100 USD / година

Зазвичай для розробки конкретних договорів ми робимо пропозицію у форматі Fixed price.

Твоє запитання IT юристам? Зв'язатися з нами