Дійсно класний MSA (Master service agreement) і грамотний супровідний лист до нього може неймовірно прискорити закриття угоди з клієнтом.

У той же час, шаблон з інтернету, з помилками і збитою нумерацією без пояснень і опрацювання під конкретні бізнес-процеси збільшує шанси закрити угоду вже для Вашого конкурента.

Чи стануть Ваші договори valuable assets або ж pain & tears для Вашого бізнесу покаже історія, але чому б одразу не зробити все круто?

Зазвичай за договорами до нас приходять СЕО / фаундери або C-lvl менеджери IT компаній. У договорі з клієнтом (зазвичай це MSA і додатки в форматі Time & material / dedicated team / waterfall) замовники бажають бачити умови платежів, переходу авторських прав, неможливість переманити команду і право використовувати інформацію про проект в портфоліо.

У договорах з командою (програмісти / дизайнери / менеджери) зазвичай всі хочуть бачити пункти про конфіденційність (NDA), уникнення конкуренції (NCA), зрозумілі умови припинення договору і жорсткі умови про авторські права, які з моменту створення належать клієнту.

До речі, коли у Вас вже є класні шаблони під різні варіації, чому б не автоматизувати всю цю справу? Наприклад, круто, коли менеджер, лише вбиваючи ПІБ і дані нового учасника команди, відразу ж отримує автоматично згенерований NDA. Ми пропонуємо комплексний підхід – від кастомізованого contract drafting під Ваш кейс до автоматизації заповнення таких договорів.

Наші послуги:

Розробка

IT контрактів

 • Контракт з Замовником MSA – (master service agreement) і waterfall / outstaff / time & material та додатки до нього
 • Контракт з розробником, дизайнером, PM і іншими учасниками команди
 • NDA / NCA
 • Інші кастомні договори (BDaaS, SEO, SAAS, etc.)

Fixed price

Робота

з IT договорами

 • Вичитування договорів і надання рекомендацій
 • Внесення правок до договору
 • Супровід переговорів по контрактах
 • Консалтинг щодо ризиків в договірних відносинах
 • Консалтинг при виконанні / невиконанні договорів

110 USD / hour

Автоматизація

IT контрактів

 • Автоматизація заповнення динамічних даних в контрактах (ПІБ / реквізити / Рейт)
 • Автоматизація підготовки супровідних листів до контрактів

Fixed price

Експерти з ІТ контрактів

Александра Белименко
Senior IT lawyer

Aнтон Тарасюк
Managing partner

Катерина Петренко
IT lawyer

Наша експертиза

Роки досвіду, позитивні відгуки клієнтів, перевірка наших договорів в досудових і судових спорах на міцність дозволяють нам впевнено робити нашу справу день у день. Наша мета – створювати надійні контракти, які стають активом IT компанії.


Ідея автоматизації виникла з кількох кейсів наших клієнтів, які, як і все інженери схильні оптимізувати завдання. Взявши цю методику на озброєння, ми усвідомили, що автоматизація значно спрощує життя користувачам наших контрактів – менеджерам IT компаній, сейлзам і HR фахівцям, тому й запустили послугу з автоматизації драфтінгу контрактів.


Важливо пам’ятати, що якщо оптимізувати поганий договір, то вийде поганий автоматизований договір. Ми, звичайно ж, радимо працювати з крутими кастомними драфтами під Ваші бізнес-процеси, з підготовкою яких, завжди раді допомогти. Звертайтеся.

Читай про ІТ контракти

Договір на розробку сайту: як захистити веб-студію?
Договір на створення сайту: 5 ключових моментів
SEO / ASO договір. Ключові пункти

Вебінари про ІТ контракти:

Твоє запитання IT юристам? Зв'язатися з нами