Курси з ІТ права від Legal IT Group

Ви просили – ми зробили.  🙂

Безкоштовний онлайн курс з ІТ права від ІТ юристів-практиків.
Корисний контент, інтерактив та домашні завдання, цікаві спікери та можливість вчитися безкоштовно. Ми розпочинаємо GDPR та приватності і поступово будемо доповнювати наш курс все новими модулями!

 

Ми з нетерпінням чекаємо саме на тебе та щиро віримо, що наші курси з ІТ права онлайн забустять твої скіли та допоможуть тобі заглибитись у … мабуть, найцікавіше право сучасності.
Як кажуть нещодавні випускники вузів: “ІТ право – це майбутнє!”.

А ще, ІТ право це спільнота, комуна, community, френдляндія та обмін досвідом.
Тож ми запрошуємо всіх – і досвідчених юристів-правників і тих молодих талантів, які лише починають свій тернистий шлях у праві приєднуватись до нашого telegram чату та каналу.
Як-то кажуть, Don’t hesitate, join now! 

IT law awaits!

Приєднуйтесь до обговорення модулю у телеграм-чаті за посиланням!

А слідкувати за оновленнями зручніше в нашому телеграм-каналі!
Чекаємо на Вас!

Приєднуйтесь до обговорення модулю у телеграм-чаті за посиланням!

А слідкувати за оновленнями зручніше в нашому телеграм-каналі!
Чекаємо на Вас!

Дисклеймери

Ну звісно, звісно ж тут ще будуть дизклеймери. А як же. Поїхали.
 1. Матеріал курсу і наповнення сайту www.legalitgroup.com і матеріалів, розміщених на нашому каналі на сайті www.youtube.com/legalitgroup не є юридичною порадою.
 2. Онлайн курс з ІТ права (курси з ІТ права від Legal IT Group – далі також Курс) є безоплатним, але не факт, що так буде завжди
 3. Це онлайн Курс. Не офлайн, а онлайн, все в Інтернет і доступ до цього Інтернету той, або та, хто бажає Курс дивитись та/або (куди ж без та/або) слухати має забезпечувати собі сам. Ми не надаємо ніяких послуг чи компенсацій з цим пов’язаних.
 4. Чи є цей онлайн Курс з ІТ права ідеальним? Ні. Ми не гарантуємо, що контент (наповнення Курсу) буде відповідати Вашим (або чиїмсь) очікуванням чи переконанням. Ми намагаємось зробити його дійсно крутим і будемо дуже раді саме твоєму фідбеку.
 5. Ми плануємо постійно оновлювати матеріали Курсу, але не зобов’язані цього робити. Ми можемо видалити Курс (його частину) або змінити його (або його частину) коли захочемо, як захочемо та на що захочемо (от так от).
 6. Ми не гарантуємо, що будемо перевіряти будь-які тести, чиїсь завдання чи інші матеріали, які нам надходять в рамках Курсу. Ми, звісно, будемо старатись давати фідбек, але наша мета – максимально автоматизувати (щоб фідбек давали роботи) і зробити так, щоб цей фідбек слухач Курсу міг отримати (або надати) від спільноти в нашому Telegram каналі.
 7. Ми можемо заблокувати доступ до Курсу будь-кому будь-коли з будь-якої причини, або без такої, будучи в хорошому настрої або поганому, або ж без настрою взагалі без будь-яких компенсацій чи забаганок.
 8. Коли Ви проходите Курс і коли відповідно заповнюєте будь-які тестові завдання або надаєте розгорнуті відповіді – ви беззаперечно та безкомпромісно, з розумінням ситуації погоджуєтесь з нашою Політикою Приватності.
 9. Ми не гарантуємо, що в тестових завданнях взагалі будуть правильні відповіді у варіантах таких відповідей. Вважайте це частиною тесту.
 10. Ми не відповідаємо за будь-які коментарі, поради чи взагалі за будь-які дії будь-яких учасників нашого Telegram-чату. Вони то вони, а ми – то ми. Ми, до речі, можемо забанити в тому чатику будь-кого та будь-коли (але дуже сподіваємось, що робити цього не будемо, бо всі ви великі молодці, що вже прийшли на цю сторіночку)
 11. Ми не видаємо жодних сертифікатів, дипломів, відзнак та грамот. Ми вважаємо, що цінність цього Курсу у ньому самому і ми дуже сподіваємось, що отриманні знання стануть Вам в нагоді. А ще, скоріш за все Ви юристи, тому, послухавши та подивившись, скоріш до першоджерел, самим все перевіряти:)
 12. Ми будемо дуже раді (дійсно), якщо ти знайдеш помилки у нашому контенті, або даси нам поради щодо покращення Курсу на e@legalitgroup.com
 13. Мета цього онлайн-курсу з ІТ права допомогти правникам та студентам правника, які прагнуть опанувати цю матерію, зробити крок до цього у зрозумілому та крутому форматі а також познайомитись з крутими людьми. Тож, не вагайся і починай вже дивитись відосики та скролити наші спагетті (модулі).
 14. Виконання виконаних задач не оплачується та є виключно самоперевіркою засвоєного матеріалу.
   

  Побачимось! 🙂

Отримуй сповіщення про нові статті :)