Наразі все більшої популярності серед онлайн-підприємців набуває ведення бізнесу за такою моделлю як дропшиппінг. Прихильниками такого виду підприємництва стають як невеликі торговельні ресурси, так і гігантські інтернет-магазини. І це не дивно, адже такий підхід дозволяє значно зменшити витрати на закупівлю товару, організацію зберігання та доставки товару до клієнта. Що, власне, іноді стає вирішальним поштовхом до стрімкого зростання прибутків.

Проте, варто пам’ятати, що у питаннях, пов’язаних із якістю товару, повнотою комплектації, поставкою до кліента, посередник повністю залежить від постачальника. Відсутність потрібної моделі на складі, неякісний товар, брак, доставка на некоректну адресу, – це лише мале коло питань, за які дропшиппер несе особисту відповідальність перед клієнтом, ризикуючи репутацією бізнесу та власними прибутками.

Тож, якщо відносини із постачальником жодним чином не врегульовані, вам залишається лише сподіватися на його порядність, постійно стресуючи та ризикуючи втратити бізнес. Ми ж пропонуємо вам захист і безпеку та відповідаємо на питання: Як попередити і врегулювати потенційні проблеми із постачальником та законно вести свою справу?

Дропшиппінг: як побудувати бізнес без інвестицій та не втратити його через відсутність юридичного захисту?

Ми маємо значний досвід у правових нюансах такого підходу до ведення бізнесу та з радістю:

• надамо загальну консультацію з правових питань ведення бізнесу на умовах посередництва;
• допоможемо юридично врегулювати відносини із постачальниками та клієнтами;
• розробимо Правила користування та Політику конфіденційності саме під Ваш кейс, враховуючи усі нюанси та особливості Вашого бізнесу.

Отже, нам є що Вам запропонувати:) З юридичною підтримкою Ви не втратите свій бізнес через примхи постачальника та матимете змогу розвиватися і зростати із прикритим тилом.

Пишіть нам з будь-яких юридичних питань стосовно дропшиппінгу. Ми завжди на зв’язку:)

Твоє запитання IT юристам? Зв'язатися з нами