Бренд – невід’ємна частина будь-якого стартапу, проєкту чи продукту.

Якщо вірите в успішність своєї справи та впізнаваність бренду – варто задуматись про те, хто ще в це вірить і чекає нагоди скористатись вашими досягненнями для власної вигоди, до прикладу, “випадково” назвати власний проєкт дуже схоже до вашого, вже розрекламованого.

Безпека інтелектуальної власності – це той фундамент, що по-справжньому окупається.

Вартість реєстрації торгової марки

Навіщо реєструвати торговельну марку?

Зареєстрована ТМ збільшує розуміння рівень довіри інвесторів, що бізнес чи стартап створені не лише задля отримання інвестицій, а власник має чітку мету розвиватись та масштабуватись, збільшуючи цінність бренду та, відповідно, вартість проєкту.

Наявність зареєстрованої ТМ у потрібному класі автоматично задовольняє порогову вимогу для ініціювання спору за процедурою UDRP та блокування схожих назв сайтів.

Якщо ви розробник мобільного додатку чи гри, то наявність зареєстрованої ТМ захищає додаток від блокування в App Store і Google Play за порушення прав інтелектуальної власності та дає можливість заблокувати додатки інших розробників, які копіюють вашу назву/лого.

Реєстрація дозволяє безпечно передавати/надавати права на використання ТМ за ліцензійним договором (наприклад, для створення мерчу/колаборації між брендами, що часто зустрічається у сфері GameDev). У разі продажу бізнесу права на зареєстровану ТМ теж передаються і це збільшує вартість угоди. Якщо мова йде  про офлайн бізнес – для договору франчайзингу обов’язково потрібен зареєстрований бренд.

Права на зареєстровану (подану на реєстрацію) ТМ дозволяють відслідковувати конфлікти і подавати опозиції, щоб не дозволити реєструвати схожі ТМ конкурентів; блокувати сторінки шахраїв та інших імітаторів у соціальних мережах, наприклад, в Instagram; захищати бренд і у більш формальний спосіб, у т.ч. через суд.

Здійснювати витрати на маркетингові кампанії доцільно після реєстрації ТМ, оскільки “розкручені” і незахищені бренди – це найбільш ласий шматочок для зловмисників, що можуть безкарно їх скопіювати.

Без зареєстрованої ТМ пропорційно зростають ризики того, що ви порушуєте права інших власників і того, що ваші власні права на ТМ будуть порушені, навіть якщо ненавмисно.

Можна використовувати знак реєстрації ® з ціллю інформування публіки про те, що бренд ваша ТМ зареєстрована.

ТМ може бути активною та виконувати всі зазначені функції стільки, скільки власники будуть її поновлювати (кожні 10 років).

Зареєстрована ТМ сприяє збільшенню довіри клієнтів та партнерів та підвищенню рівня надійності бізнесу, сигналізуючи про ставлення власника бренду до своєї репутації та активів.

Чому важливо зареєструвати торговельну марку просто зараз?

Чим раніше ви здійсните оцінку ринку інтелектуальної власності для пошуку доступних  ТМ та потенційних конфліктів вашого бренду і подбаєте про цей цінний актив, тим  більшу послугу зробите для власного бізнесу.

Ми в Legal IT Group рекомендуємо закріпити реєстрацію ТМ у топ-5 пріоритетів з розвитку власної справи, що, крім суто юридичних гарантій, має й інші неочевидні переваги.

Розглянемо на прикладах

Чому варто звернутися саме до нас?

Ми успішно зареєстрували вже десятки ТМ, значна частина з яких – у США та ЄС.

Ми аналізуємо реальну картину ваших шансів і не вмовляємо реєструвати завідомо програшні ТМ; детально оцінюємо шанси на реєстрацію вашої ТМ, в тому числі, аналізуємо схожі практичні кейси, і за потреби надаємо рекомендації для підвищення шансів на реєстрацію ТМ перед подачею заявкипрограшні ТМ.

Ми маємо встановлені партнерські зв’язки із колегами у популярних та затребуваних юрисдикціях, тому вам не потрібно турбуватись про пошук місцевих представників для подачі заявки (що є вимогою законодавства).

Ми застосовуємо індивідуальний підхід – кожна ТМ потребує своїх підходів до пошуку конфліктів, підбору правильних формулювань для опису продукту чи послуг та кроків у реєстрації, і ми підбираємо саме ту стратегію, яка підходить клієнту у кожному конкретному випадку.

Ми маємо прозору та вигідну для клієнта цінову політику.

Ми обираємо зручні для вас канали зв’язку, інформуємо про поточний стан розгляду заявки та готові відповідати на запитання на всіх етапах.

Наші послуги

034-folder

Подача заявки на реєстрацію торгової марки

               — США 

               — ЄС

               — Канада

               — Великобританія

               — Україна

               — Австралія

078-document

Консалтинг та підготовка процесуальних документів щодо ТМ

  • Допомога в подоланні office action

  • Супровід угоди продажу / передачі торгової марки

  • Консалтинг щодо торгових марок

  • Подача опозицій на реєстрацію торгових марок

029-envelope

Супровід спорів щодо торгових марок

  • Правова допомога в доменних спорах в національних судах і арбітражах
  • Консалтинг по конфліктів за торгову марку
  • Правова допомога на досудовому / судовому етапі в конфліктах за торгову марку

Експертки в торговельних марках для ІТ

Тетяна Третяк

ІТ юристка в Legal IT Group

Зоряна Матюшенко

ІТ юристка в Legal IT Group

Катерина Намака

Голова практики інтелектуальної власності в Legal IT Group

Твоє запитання IT юристам? Зв'язатися з нами