В епоху цифрових технологій intellectual property та питання авторського права відіграють провідну роль у забезпеченні успіху будь-якого ІТ-бізнесу. 

Легкість порушення авторських прав в Інтернеті робить проблему належного захисту авторських прав в Україні, ЄС та США актуальною для всіх, незалежно від того, Ви програміст, дизайнер чи власник великого бізнесу.

Що захищає реєстрація авторських прав?

Реєстрація забезпечує захист прав авторів на наступні об’єкти:

 • цифровий контент (бази даних, статті та інші текстові матеріали веб-сайту, блогу, соціальної сторінки тощо);
 • візуальні твори (фотографії, графічні зображення, ілюстрації та інші об’єкти дизайну);
 • програмне забезпечення (комп’ютерні програми чи окремі елементи коду);
 • музику (з текстом чи без тексту) та ін.

Навіщо реєстрація авторських прав?

 1. Зареєстроване авторське право суттєво полегшує доведення в суді факту порушення прав інтелектуальної власності.
 2. В окремих іноземних судах захищатися може виключно зареєстроване авторське право.
 3. Власник зареєстрованих авторських прав набуває додаткових способів юридичного захисту у порівнянні з незареєстрованими правами (наприклад, в США – право на штрафну виплату без обов’язку доведення в суді розміру завданої шкоди).
 4. Зареєстроване авторське право дозволяє робити записи у митних реєстрах для заборони імпортувати об’єкти авторського права, що порушують права інтелектуальної власності.

Зареєструвати авторські права в Україні, Європі та США

Наші юристи з інтелектуальної власності пропонують наступні послуги з авторських прав:

 1. Консультація юриста з питань авторського права

Ви отримали скаргу на контент? Помітили плагіат вашого дизайну? Порушили авторське право чи хочете дізнатись як не порушити авторське право? Можливо Вам необхідно дізнатися як захистити авторські права в Інтернеті або провести оцінку придатності вашого твору до реєстрації?

Наша консультація не обмежуються питаннями реєстрації авторських прав та допоможе відповісти на будь-які запитання у Вашому кейсі.

Ми аналізуємо специфіку Вашого твору, оцінюємо потенційні ризики і надаємо конкретні та зрозумілі покрокові інструкції. За результатами консультації Ви можете продовжити співпрацю з нами або самостійно реалізувати описані інструкції. Консультація доступна у нас в офісі, в режимі онлайн (дзвінок, skype call) або письмово на Ваш запит.

 1. Заповнення та подання заяви на реєстрацію авторського права та оформлення зразків твору для реєстрації

Заповнення заяви та оформлення зразків твору є найважливішим етапом реєстрації авторського права. Помилка, допущена на даній стадії, може мати наслідком не лише суттєве порушення строків, а й відмову у реєстрації.

Ми заповнюємо заяву та оформлюємо зразки твору з урахуванням особливостей законодавства кожної конкретної країни, роз’яснень уповноважених органів та нашого практичного досвіду.

 1. Юридичний супровід процедури реєстрації авторського права

Реєстрація авторського права зазвичай вимагає комунікації з органами, уповноваженими здійснювати реєстрацію, що потребує витрат часу, знання іноземної мови та іноземного законодавства. Ми не лише супроводжуємо всю процедуру реєстрації, а й регулярно інформуємо Вас про проміжні етапи та результати розгляду заявки на реєстрацію авторських прав.

Зареєструйте результати своєї творчості вже сьогодні.

Easy as 1-2-3 🙂

Твоє запитання IT юристам? Зв'язатися з нами