ІТ бізнес зустрічається з правовими викликами на постійній основі. Вибір юрисдикції, міжнародне структурування, вступ в Дія сіті та використання віртуальних активів. Ми постійно в тренді та готові надати up-to-date юридичні консультації ІТ компаніям в режимі онлайн. Звертайтесь.

Юридичний консалтинг для ІТ бізнесу

058-briefcase

Вибір юрисдикції для ІТ компанії та міжнародне структурування.

Гарне правило – реєструватися там, де будуть твої клієнти. Локальна компанія на локальному ринку це майже завжди хороший варіант. З іншого боку, якщо це стартап, націлений на отримання інвестицій, можливо, доцільно, одразу звернути увагу на умовний формат C-corporation в Делавері. А аутсорсингові компанії часто обирають Польшу чи Естонію та використання платіжних систем. А можливо, варто розглянути Україну, як юрисдикцію для своєї компанії?

008-avatar

Вступ в Дія Сіті.

Чи вступати в Дія Сіті? До чого готуватись та як цей правовий режим вплине на діяльність ІТ компанії? Є вимоги, є ГІГ контракти та напрацювання щодо податків. Чи буде вигідним вступ у ДІЯ сіті саме у Вашому кейсі та якою ціною це буде здійснено? Будемо раді надати консультацію.

Хайп це добре, але і у правовому полі треба бути. В Україні крипту намагаються врегулювати законом про цифрові активи, в Канаді – купа нормативки по AML, в Естонії, в першу чергу, дивимось на Money Laundering and Terrorist Financing Prevention Act. Логіка проста. Дивимось на механіку Вашого проєкту, визначаємо законодавство, що застосовується та приходимо до висновків щодо можливості реалізації проєкту в правовому ключі в конкретній юрисдикції, а далі можна переходити до розробки документів.    

Команда експертів

Андрій Закалюк
Senior IT lawyer

Тарасюк Антон
Managing partner

Белименко Олександра
Senior IT lawyer

Твоє запитання IT юристам? Зв'язатися з нами