Юристи IT бізнесу не надсилають deliverables по пошті

Аутсорсинг в IT сфері набирає обертів.
Передача спеціалізованої компанії частини своїх задач, які стосуються як розробки, впровадження та супроводу інформаційних систем, так і тих робіт, які пов’язані з розвитком і / або підтримкою функціонування Вашої ІТ компанії – для когось є порятунком, а для когось розумним ходом.

Юрист для ІТ на аутсорс – це дуже зручно, як для стартапів, яким, в більшості, не потрібен юрист «на постоянку», так і для ІТ-компаній, які вже не перший день на ринку, але й досі систематично стикаються зі специфічними юридичними питаннями у своїй діяльності.

За чим та навіщо звертаються до IT юриста?

Вирішити проблему, закрити біль, подолати юридичний blocker. Правові виклики, з якими стикаються IT компанії можуть докорінно змінити наш світ. Іноді ж юридичні завдання тривіальні і прозаїчні – зареєструвати IT компанію або оформити трудові відносини з розробником.

Справжнім результатом послуг IT юриста є не сам документ, а його вплив на конкретні правовідносини. Будь це регламентація прав і обов’язків сторін контракту або ж деталізація правової позиції з аналізом ризиків – сам спосіб і формат вирішення повинен бути зручним та зрозумілим для кінцевого споживача.

А ви точно ІТ юрист?

Працюючи з ІТ сектором Ви повинні бути максимально «в темі» – розуміти, як працюють «ІТ-шники» і, в першу чергу, бути зручними в роботі для цього сегмента бізнесу.

Саме тому, ми в постійному пошуку рішень та постійно переглядаємо наші робочі процеси і покращуємо їх в залежності від трендів сьогоднішнього дня і релевантних запитів наших клієнтів.

Загальна діджіталізація українського суспільства принесла нам такі поняття як «електронний уряд» і «електронне держава», а нещодавно запущено онлайн-сервіси, які покликані підвищити цифрову грамотність населення України.

У 2020 році вже мало хто хоче завантажувати невідомі файли на свій комп’ютер, відкривати неперевірені архіви, та ІТ юрист, що висилає документи в Word-файлах, мимоволі викликає напругу.

Практично всі результати юридичних послуг можуть бути доставлені онлайн – контракт, проект позову і подача його в онлайн арбітраж, відео-консультація, правовий висновок і так далі.

Працюючи з нами – ви завжди отримуєте результати роботи в зручному форматі.
Як щодо вашого особистого хмарного сховища?
Звучить досить технологічно. І головне, що це працює!

Google диск, що містить особисту папку, до якої маєте доступ тільки Ви і ваш закріплений менеджер від Legal IT Group можна знайти:

1) Договір на надання юридичних послуг.
2) Файл з відстеженням витраченого часу на виконання Ваших завдань нашими юристами.
3) Всі ваші документи.

Так ми значно спрощуємо нашу комунікацію – всі ваші документи знаходяться в одному місці – додаткової зручності додає і кросплатформенність – файли доступні з будь-якого пристрою в будь-який час, а якщо потрібно, у ній ви можете знайти контакти Вашого менеджера, перевірити ще раз деталі Вашого замовлення або додати нові таски.

Простий обмін документами – Вам більше не потрібна нескінченна пересилання файлів по пошті – не гайте на це ваш дорогоцінний час, а також час Ваших колег.

І, до речі, окрім звичної електронної пошти, до ІТ юристів можна постукати в зручному для вас меседжері – як щодо популярного Telegram? Або ви віддаєте перевагу Whatsapp?
Гнучкість комунікації – запорука хорошого client-сервісу, і ми з цим згодні.

І жили вони довго і щасливо!

Експертність в цій технологічній сфері, що так швидко розвивається і знання нюансів функціонування українського ІТ ринку, а також трендів ведення бізнесу за кордоном – саме те, що виділяє нас на ринку юридичних послуг.

Юридична підтримка в будь-яких питаннях, пов’язаних з відкриттям та веденням ІТ бізнесу – наша спеціалізація, а абонентське обслуговування від профільних юристів – це максимальний пріоритет Ваших завдань і зручність використання послуг.

Детальну інформацію можна отримати через форму зворотного зв’язку, а також за телефоном 😉
Звертайтеся!

    Твоє запитання ІТ юристам


    Отримуй сповіщення про нові статті :)