Загальні запитання

Це доступ до ексклюзивних підкастів, відео та текстових матеріалів, а також живої стрічки новин та прямих ефірів у форматі підписки, що розроблені юристами Legal IT Group саме для тебе. Також, в рамках обраних тем, планується проведення прямих ефірів та(або) вебінарів у закритому доступі. Мова комунікації - українська.

Буде корисно студентам юридичних факультетів, юристам, які хочуть пізнати ІТ право та ІТ юристам, які прагнуть бути в тренді та обмінюватися досвідом зі спільнотою. Приєднуйтесь!

Запитання про оплату й доступ

Щоб приєднатись до Курсів з ІТ права, потрібно залогінитись (зайти до акаунту) на сайті через фейсбук чи гугл аккаунт та придбати підписку на місяць (30 календарних днів) в своєму особистому кабінеті.

Ми вирішили встановити  вартість у 499 гривень в місяць. Також ми можемо згодом змінити вартість.

Для оплати курсу вам необхідно перейти на сторінку Мій акаунт.

Підтвердити згоду з умовами Публічної оферти та Політики конфіденційності, натиснути “Придбати підписку” та обрати спосіб оплати:

1. Оплата банківською картою через систему LiqPay. Після вибору такого способу оплати ви будете перенаправлені до системи LiqPay, де, є можливість провести оплату а також отримати квитанцію про оплату на електронну пошту у випадку вказання такої пошти.
2. Оплата через ПриватБанк 24.

Так, безкоштовна частина доступна після входу в акаунт.

По завершенню оплати - доступ до курсів відкриється автоматично. При цьому, оплата може здійснюватись до двох годин, але, як показує практика та тести, зазвичай проходить за хвилин п’ять. Поки йде оплата, можна подивитись безкоштовну частину модуль з GDPR.

Якщо це не відбулось, напишіть, будь ласка, на пошту c@legalitgroup.com, або зверніться за телефоном +380442055410.

Наш оновлений модуль по GDPR та приватності можна частково дивитись безкоштовно, просто зареєструвавшись! Інші модулі доступні одразу після оплати підписки. Ми постійно працюємо над новим контентом, який додаємо у наявні модулі, а також розроблюємо нові)

Підписка на Курси з ІТ права дійсна протягом 30 календарних днів з моменту оплати.

Плата стягується один раз на 30 календарних днів.

Ви можете відписатися у будь-який час шляхом натискання кнопки “відписатись” в особистому кабінеті. При цьому, сама підписка буде “активна” до дати її завершення, яка буде вказана в особистому кабінеті.

Так, зайди в особистий кабінет, далі - архів платежів і там натисни на відповідні кнопки.

Шкода, що тобі не сподобалось. За загальним правилом, ми не здійснюємо повернення, але можеш написати на c@legalitgroup.com. Подивимось, що можна зробити. 

Питання про процес навчання

На будь-якому зручному для вас пристрої, що має підключення до мережі інтернет та може коректно відтворювати текстові матеріали, а також звук та відео.

Посилання на прямий ефір буде розміщено у живій стрічці в кабінеті користувача не пізніше ніж за 3 дні до початку. У визначений день та час Вам потрібно перейти за посиланням та приєднатись до вебінару. Коментарі та лайки вітаються 😉

Так, авжеж, запис буде доступний за посиланням прямого ефіру, що відбувся. 

Ми обираємо одну тему, під парасолькою якої намагаємось розповісти більше корисної інформації. Одна наскрізна тема - це модуль. У рамках модуля може бути від трьох до шести підтем, що містять відео, статті, подкасти і таке інше

У темпі, який зручний особисто тобі! Ти завжди можеш почекати наступної сесії, якщо хочеш отримати сертифікат і не встиг все переглянути та почитати.

Ми плануємо випускати новий модуль 1 раз на 2 місяці, але не факт, що вийде -- деякі теми вимагають більше часу на опрацювання. При цьому, ми намагатимемось постійно наповнювати нашу живу стрічку цікавенними івентами, гайдами та постами.

Чекати наступного модуля буває нудно, а вчитися хочеться постійно. Щоб допомогти з цим, ми маємо окреме місце, де можна буде почитати новини, завантажити шпаргалку з тем, що можуть і не увійти в модуль, побачити ананси свят чи вебінарів та підібрати собі зручні інструменти для роботи.

Нам би цього дуже не хотілось. Ми сподіваємось, що ти відповідальна людина і придбаєш підписку виключно для себе.

Час від часу ми будемо проводити сертифікацію у вигляді тестування в гугл-формі. Доступ до тесту і тривалість сесії буде обмежена, але якщо ти встигнеш вчасно його пройти і набереш необхідну кількість балів - сертифікат твій!

Технічні запитання

Спокійно, зараз все виправимо! Напишіть, будь ласка, на пошту c@legalitgroup.com, або зверніться за телефоном +380442055410.

Ой-йой! Перевірте з'єднання з мережею Інтернет, а також спробуйте увійти через інший браузер.

Ніхто не ідеальний! Напишіть, будь ласка, про це на пошту c@legalitgroup.com.

Якщо лишились запитання, пиши нам!