Загальні запитання

Це доступ до ексклюзивних подкастів, відео та текстових матеріалів у форматі доступу на місяць, що розроблені юристами Legal IT Group саме для тебе. Мова комунікації - українська.

Буде корисно студентам юридичних факультетів, юристам, які хочуть пізнати ІТ-право та ІТ-юристам, які прагнуть бути в тренді та обмінюватися досвідом зі спільнотою.

Приєднуйтесь!

Запитання про оплату й доступ

Щоб приєднатись до Курсів з ІТ-права, потрібно залогінитись (зайти до акаунту) на сайті через фейсбук чи гугл аккаунт та придбати доступ на місяць (30 календарних днів) в своєму особистому кабінеті.

Ми вирішили встановити вартість у 100 гривень в місяць. 

Для оплати курсу вам необхідно перейти на сторінку Мій акаунт.

Підтвердити згоду з умовами Публічної оферти та Політики конфіденційності, натиснути “Придбати доступ” та обрати спосіб оплати:

1. Оплата банківською картою через систему LiqPay. Після вибору такого способу оплати ви будете перенаправлені до системи LiqPay, де, є можливість провести оплату а також отримати квитанцію про оплату на електронну пошту у випадку вказання такої пошти.
2. Оплата через ПриватБанк 24.

Так, безкоштовна частина доступна після входу в акаунт.

Після завершення оплати доступ до курсів відкриється автоматично. При цьому, оплата може здійснюватись до двох годин, але, як показує практика та тести, зазвичай проходить за хвилин п’ять. Поки йде оплата, можна подивитись безкоштовну частину модуль з GDPR.

Якщо це не відбулось, напишіть, будь ласка, на пошту c@legalitgroup.com, або зверніться за телефоном +380442055410.

Наш оновлений модуль по GDPR та приватності можна частково дивитись безкоштовно, просто зареєструвавшись!

Інші модулі доступні одразу після оплати підписки. Ми постійно працюємо над новим контентом, який додаємо у наявні модулі, а також розроблюємо нові)

Доступ до Курсів з ІТ-права дійсний протягом 30 календарних днів з моменту оплати.

Доступ не має автоматичної пролонгації, тому, після 30 календарних днів, треба заново вручну здійснити оплату. 

Так, зайди в особистий кабінет, далі - архів платежів і там натисни на відповідні кнопки.

Шкода, що тобі не сподобалось. За загальним правилом, ми не здійснюємо повернення, але можеш написати на c@legalitgroup.com. Подивимось, що можна зробити. 

Питання про процес навчання

На будь-якому зручному для вас пристрої, що має підключення до мережі інтернет та може коректно відтворювати текстові матеріали, а також звук та відео.

Ми обираємо одну тему, під парасолькою якої намагаємось розповісти більше корисної інформації. Одна наскрізна тема - це модуль. У рамках модуля може бути від трьох до шести підтем, що містять відео, статті, подкасти і таке інше

У темпі, який зручний особисто тобі! Ти завжди можеш почекати наступної сесії, якщо хочеш отримати сертифікат і не встиг все переглянути та почитати.

Нам би цього дуже не хотілось. Ми сподіваємось, що ти відповідальна людина і придбаєш підписку виключно для себе.

Час від часу ми будемо проводити сертифікацію у вигляді тестування в гугл-формі. Доступ до тесту і тривалість сесії буде обмежена, але якщо ти встигнеш вчасно його пройти і набереш необхідну кількість балів - сертифікат твій!

Технічні запитання

Спокійно, зараз все виправимо!

Напишіть, будь ласка, на пошту c@legalitgroup.com, або зверніться за телефоном +380442055410.

Ой-йой! Перевірте з'єднання з мережею Інтернет, а також спробуйте увійти через інший браузер.

Ніхто не ідеальний! Напишіть, будь ласка, про це на пошту c@legalitgroup.com.

Якщо лишились запитання, пиши нам!