26 серпня о 12:00 безкоштовний вебінар від Legal IT Group –“Клієнт не платить за ІТ послуги. Юридичні важелі впливу”. Поговоримо про правові способи впливу на замовника ІТ послуг.

Ситуації бувають різні. Наприклад:

Ти, як фрі-лансер розробив сайт / дизайн / код, а іноземний замовник зникає з радарів і пише «що все не те, я платити не буду». Що робити?

Американська компанія замовляла мобільний додаток в української. Спочатку платила, потім перестала, мовляв, коштів більше немає. Як отримати своє?

А хтось спробував працювати з українськими клієнтами. В якийсь момент додаються купа вимог та заморожуються оплати. Як бути?

А буває, що і у Вас компанія іноземна і у замовника, Ви розробили ІТ систему, а замовник відмовляється оплачувати. А всі ви на Подолі в Києві і випадково зустрілись у місцевому пабі.

Останній кейс найвеселіший (для кого як) і досить поширений. Ми поговоримо про юридичні методи впливу. Такі методи та інструменти, які використовуються, базуються, як правило на договорі. 

Що ж там, в ньому? Хто кому що винен та де це зафіксовано?

Не забуваємо і про докази, в тому числі онлайн докази. Переписки, затвердження, записи дзвінків, спільні фото (хоча до чого тут це? Чи ні?).

Окей, докази зібрали, з електронних листів зібрали щось на кшталт договору, а клієнт все одно нічого не хоче чути. Тоді можуть знадобитись і претензії, і адвокатські запити і позови і залучення адвокатів в місцевих юрисдикціях. Давайте розбиратись, аналізувати кейси та говорити про лайфхаки та кращі практики.

Спікери:

Ольга Афоніна 
ІТ адвокат в Legal IT Group

Андрій Закалюк
Старший ІТ юрист в Legal IT Group

26 серпня о 12:00 - чекаємо Вас за посиланням!

Приєднуйся до обговорення в Facebook

Також заходь до нашого телеграм-чатику!