Молодший IT Юрист

Вимоги

 Advanced English (включаючи legal) — must

Доведеться читати і складати багато документів цією мовою. Це надважливий пункт. Майже всі делівераблз англійською мовою.

Любов до права

Дійсно добрі знання цивільного, господарського, авторського та міжнародного приватного права. Цей пункт навіть важливіший за попередній. Звісно можна поначитуватись про NCA, але, якщо немає розуміння правової природи негативного зобов’язання, то це не ок.
Ми очікуємо на уважність до деталей в договорах, включаючи лексику, юридичні конструкції та стиль.

Вогонь в очах

Коли запитуємо кандидатів, чому вони хочуть займатись ІТ правом, то, зазвичай, чуємо: ‘Бо ІТ право – це майбутнє’. Мабуть, так, але якщо Ви дійсно хочете цим займатись, але досвіду ще немає, то ми очікуємо, що Ви робите максимум, щоб отримати корисну інформацію онлайн – читаєте статті, вивчаєте, наскільки це можливо, кращі тренди.

Ну, і, звісно – гарні комунікаційні навички і любов до людей

Ми багато спілкуємось між собою, постійно проводимо внутрішні тренінги та вчимося один в одного.

Що потрібно буде робити?

Більшість документів буде англійською мовою. Також потрібно буде спілкуватись з клієнтами та менеджерити свої проекти.

А ще, якщо буде skill та натхнення – можна буде виступати на наших вебінарах та освітніх проектах.

Проєкти різні та цікаві. Звісно ж молодшим ІТ юристам активно (коли як) допомагають більш досвідчені колеги.

Основний пул проєктів

ІT контракти – MSA, NDA, Договори з фоп, гіг-контракти, ліцензійні угоди і, взагалі, будь-які угоди, які потрібні ІТ бізнесу – реферальні, паблішингу, чи то на продаж домену. Контракти – цікавенні та захоплюючі це ключова компетенція цієї вакансії.

Terms of use – часом механіки ІТ продуктів є дуже складними та глобальними. Задача ІТ юриста зробити не просто захисну конструкцію, а і написати це все таким вордингом, щоб користувач читав термзи, наче поему.

IP таски – реєстрація та робота з ТМ в США, ЄС та інших юрисдикціях. В ІТ бізнесі ТМ це і щит і меч – можна як захистити свій домен, так і вибити чужий додаток зі стору. Тут також є багато консалтингу і щодо fair use, і DMCA, і відкритих ліцензій

Privacy compliance – в нас є окрема практика приватності, але ми можемо залучати до драфтингу політик чи окремих досліджень

Коропоративка / інвестиції в ІТ – Safe, видача опціонів чи SHA – це може бути (і не тільки це).

ІТ спори / кіберзлочини – ми можемо залучати до досліджень, підготовки документів щодо господарських спорів, таких як спори через неконкуренцію, конфіденційність чи інтелектуальну власність.

Чи все так серйозно?

Ми розуміємо, що якщо ти трошки джун, то в тебе може не бути досвіду роботи з реальними проектами в ІТ, але може бути хороша англійська і бажання стати серйозним (дуже) ІТ юристом.

Це віддалена вакансія, але незважаючи на ремоут, ми завжди намагаємось підтримувати добру атмосферу у внутрішніх чатиках. Буває, навіть можемо писати, хто коли йде обідати і бажати приємного.

А як податися?

Ми розглядаємо резюмешки тільки з супровідним листом.

У листі на пошту a@legalitgroup.com напиши щось про себе та розкажи нам, чому саме тебе цікавить практика ІТ права:)

Поява в команді когось нового – це завжди круто.

Чекаємо!

Зв'язатися з нами


    Прикріпіть резюме:

    Прикріпіть супровідний лист: