13 жовтня о 12:00 долучайтесь до нашого безкоштовного вебінару про заходи безпеки в ІТ компанії та проведення внутрішніх розслідувань. 

Безпека ІТ компанії визначається багатьма індикаторами. Фізична безпека, людський фактор, кібербезпека, юридичні ризики, та, що найголовніше – можливість оперативно та якісно реагувати на виклики та проблеми. 

Зазвичай, питання безпеки постає після конкретного інцеденту. Хтось систематично проводить розкрадання бутербродів колег з корпоративного холодильника, а хтось підбурив клієнта, половину команди, і тепер працює над ключовим проектом компанії вже самостійно. Як таке могло статись? 

А на іншому проекті виявилось, що розробники, які трекали по 10 годин на день, такі ж самі показники вносили і на проекті конкурента. Овва, а почали копати і дізнались, що у конкурентів той проект лідує колишній тім-лід компанії, на якому і досі декілька доменів залишилось. Що ж робити? 

На вебінарі поговоримо про наступне:

(COPY) Untitled design

1) Складові стану безпеки ІТ компанії.

2) Конкретні ризики та інциденти в ІТ бізнесі та як з ними працювати

3) Кейси внутрішніх розслідувань. Алгоритм дій та лайфхаки.

Нас дивиться багато програмістів, дизайнерів та менеджерів, і, комусь може здатися, що зараз страшні вусаті дядьки з товстими пальцями на поліграфі будуть досліджувати, хто ж тут корпоративний шпигун. Ні, такого не буде. 

 

Безпека ІТ компанії це не лише безпека доходів фаундерів, це і безпека виплат команді, і надійність компанії в цілому. Безпека ІТ компанії залежить від кожного учасника команди. Виконання політик і збереження конфіденційної інформації так само важливо як і фізична безпека офісу. 



Хто ж буде на мікрофоні?

Олександр Голод

Старший ІТ юрист в Legal IT Group.
Експерт з написання та впровадження документів щодо безпеки в ІТ бізнесі.
Знається на проведенні тренінгів та аудитів з метою виявлення слабкостей
встановленні істини в заплутаних ситуаціях.

Олександра Белименко

Старший ІТ юрист Legal IT Group.
Майстер переговорів та знаходження win-win рішень.
Має комплексний підхід до захисту інтересів ІТ компанії та вірить,
що безпека ІТ бізнесу, це перш за все, історія про людей.

Кому ж потрібен цей вебінар?

Ну звісно, фаундерам та C-lvl менеджерам ІТ компаній а також програмістам, дизайнерам та продакт-овнерам, які бажають розуміти безпекові ризики своїх продуктів і знати, що з ними робити. Юристи також запрошуються:) 

 

Чекаємо Вас і, як завжди, сподіваємось на продуктивну дискусію в нашому чатику. Скоріше б:)

А поки чекаємо – го го в фейсбук обговорювати всілякі штуки про безпеку ІТ бізнесу!

Наш чатик з ІТ права