Вебінар: Юридичний захист креативу

Перегляд вебінару на цій сторінці! ⬆
Попередня реєстрація не потрібна!

Чому ця тема важлива?

Якось Данило та Олександр дискутували на тему креативності креативу та логічності логіки в правовому полі України. Де знайти прогалини та яка їх правова природа?

Почали обговорювати різноманітні контракти на рекламу, тендерні договори, реальні способи захисту своїх розробок. Справа дійшла навіть до VR/AR матеріалів та концепції look & feel!

Вирішили зробити вебінар та поділитися з громадою вичавленим з тюбика правової казуїстики зерном практичних знань та лайфхаків – як же в правовому полі менеджерити креативні штукенції.    

Запрошуємо Вас приєднатись до компанії наших спикерів вже 17.04 о 12:00 🙂

Тези вебінару:

sevenкорисних пунктів в твоєму договорі на креатив

fiveспособів захистити креатив юридично

threeсудові байки про креатив та їх мораль

Спікери:

Горбенко Олександр

Олександр Горбенко

ІТ юрист, фанат всього творчого та креативного. Розробив безліч контрактів та консультацій. В договорах професійно грається зі шрифтами.

Бухтіяров Данило

Данило Бухтіяров

Юрист. Спеціаліст з вирішення спорів та правових конфліктів. Торгові марки, доменні спори, судові перепитії щодо різних віртуальностей – це все до нього.

Для кого цей вебінар?

Буде цікаво CEO креативних рекламних агентств, дизайнери, копірайтери, арт-директори, бренд-менеджери та просто любителі накреативити, а потім думати, що з цим робити 🙂

Зрозумілою мовою, з жартами, акцентуючи увагу на головному.

Для тих, хто вже не може дочекатись, рекомендуємо нову статтю про договори на креативні послуги – там і лайфхаки і поради, все як Ви любите 🙂

Хочеш бути в курсі всіх подій від Legal IT Group?

Підпишись на новини та повідомлення про майбутні івенти прямо зараз !

Дубас Катерина

В чому профі?

Юрист з захисту персональних даних в рамках General data protection regulation. Окрім правових аспектів GDPR, одним з напрямків спеціалізації є також розробка ліцензійних контрактів для Saas проектів.

Де можна зустріти?

Відвідує заходи, присвячені захисту персональних даних. Хочете знати, чи потрібен Вам DPO, або в якій країні призначити representative? Це до неї 😉